Рой Маккормік, заслужений спортивний наставник і баскетбольна зірка, залишається без команди. На останній невдалій грі запальний тренер примудряється дощенту зруйнувати свою кар’єру: облаяти суддю, розлютити вболівальників, продірявити м’яч і знищити талісман команди. Розгнівана колегія виганяє забіяки і грубіяна з баскетбольної ліги коледжів, і Маккормік з успішного тренера перетворюється у безробітного невдахи. Щоб реабілітуватися і повернути розташування ліги, герой вирішує зайнятися шкільною командою малолітніх баскетболістів.

Приступаючи до тренувань, Рой розраховує перетворити заняття в безкоштовний піар, проте жорстоко помиляється. Нова робота більше нагадує покарання: тринадцятирічні підопічні Маккорміка не вміють грати, хронічно не навчаються і безглузді. Фільм Відскік (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зробити команду з лузерів, двієчників і коротунів практично неможливо, але колишній наставник кращих молодих гравців Огайо здаватися не збирається.

Режисер: Стів Карр
В ролях: Мартін Лоуренс, Венді Рекуело Робінсон, Брекін Мейер, Оратио Санс, Орен Вільямс, Патрік Варбертон, Меган Маллалли, Едді Мартін, Стівен Крістофер Паркер, Стівен Ентоні Лоуренс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress