загрузка...


Фей дуже любила кулінарію. Вона знала, як можна смачно приготувати абсолютно все на світі. Фей постійно дивувала своїми кулінарними шедеврами всіх своїх родичів, близьких і друзів. І саме тому дівчина і зробила готування буквально сенсом свого життя. Вона влаштувалася працювати кухарем, і начальство не втомлювався хвалити цю прекрасну співробітницю за блискучі результати. І саме тому Фей стала брати участь крім роботи і в різних конкурсах по готуванні, де вона мала переваги незаперечні перед іншими дівчатами і хлопцями.

Проте одного разу на дуже важливий конкурс, куди прийшла Фей, заявилася і її подруга Лідія. Лідія була кухарем, але Фей часто скидала їй свої фірмові рецепти, щоб Лідія теж могла що-небудь приготувати вишукане. І яке ж тепер подив Фей, коли вона дізнається, що на конкурс Лідія прийшла саме з її рецептами і має намір будь-що-будь виграти, Лідія навіть впевнена в цьому! Фільм Війна гарбузових пирогів (2016) дивитися онлайн в хорошій якості.

Тепер їх діти, Кейсі Маккарті і Сем Харпер, повинні битися один з одним на тому ж нещасливому конкурсі гарбузових пирогів. Молоді люди повинні щиро ненавидіти один одного, щоб здобути перемогу. Але є одна серйозна проблема – вони закохалися.

Режисер: Стівен Р. Монро
В ролях: Джулі Гонсало, Ерік Арагон, Мішель Скарабеллі, Дженніфер-Джуніпер, Анджелі Пітер, Грехем-Годреу, Долорес Дрейк, Ронда Дент, Девід Пірсон, Девід Стюарт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress