Фільм Війна селян (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Остання чверть минулого століття. На середземноморському узбережжі, у звичайній італійській селі спалахує неабиякий соціальний конфлікт. Спадкоємці заможних родин і селянська дітвора вступають на стежку непримиренного протистояння. Багаті і бідні влаштовують жорсткі сутички, намагаючись кулаками довести перевагу в багатовікової ворожнечі двох протиборчих класів. Войовничі підлітки сходяться у вуличних бійках, вибираючи для сплеску агресії будь незначний привід. Лідери обох ворогуючих угруповань виявляються центральними фігурами розгорається війни.

Яскраві представники аристократів і селян намагаються за допомогою сили нанести на пасторальну картинку знаки майбутнього впливу організованої злочинності. Стихійні сутички перемежовуються цілеспрямованими набігами на володіння суперників. Демонстрацією переваги стають домагання на місцевих дівчат, які вважаються законною здобиччю переможців у чоловічих розборок. Юні супротивники з дорослою ненавистю ведуть тривалу класову боротьбу.

Ватажки використовують відповідні випадки і переманюють на свій бік тих, хто вагається ворогів. Дитячі забави переростають у справжню революційну ситуацію. Фільм Війна селян (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лоренцо Конте, Давид Барлетти
В ролях: Паскуале Патруно, Летиція Піа Католаро, Донато Патерно, П’єро Дионисо, Еліс Аззарити


загрузка...