загрузка...


У центрі уваги захоплюючого комедійного фільму «Війна з дідусем / War with Grandpa» виявляється два протилежних персонажа. Ще до недавно старий Френк жив разом з коханою дружиною, але, на жаль, вона померла. Дідусь овдовів і дуже сумує на самоті, тому люблячі діти вирішують забрати його до себе. Онук Френка Пітер дуже радий такому повороту подій, адже любить слухати дідусеві історії. Новому члену сім’ї видали особисту кімнату на горищі будинку, де він оселився, але хвора нога не дає герою спокою. Щоб спуститися на низ, до всіх, доводилося докладати великі зусилля і відчувати пекельний біль.

Тоді мати і батько Пітера пропонують синові переїхати на горище, а дідуся поселити в його кімнаті. З цього моменту юнак не полюбив гостя і починає війну з дідусем. Він має намір швидко викурити непроханого жителя свій кімнати на горище. Для цього він запрошує до себе друзів і придумує хитрі плани. Фільм Війна з дідусем (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

Але, як виявилося, старий тертий калач і не збирається здаватися без бою. Зароджується справжня війна онука з дідусем, в якій переможе не найсильніший, самий хитрий і передбачливий.

Режисер: Тім Хілл
Актори: Крістофер Уокен, Лора Марано, Колін Форд, Роб Ріггл, Роберт Де Ніро, Вероніка Алісина, Оакс Фіглі, Джейн Сеймур, Ума Турман, Чіч Марін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress