Нова французька мелодрама, в якій розповідається неймовірна історію кохання між чоловіком і жінкою. У центрі сюжету письменник на ім’я Віктор. Він з молодих років намагається вдосконалюватися і стати схожим на своїх кумирів. Завдяки таланту і наполегливості йому в підсумку вдається написати свій перший твір. Ось тільки видати його виявилося далеко не так просто, як би йому того хотілося.

Головний герой нерідко відвідує місцеве кафе, в якому любить проводити час за роботою або читанням. Але одного разу все його життя змінюється… Він зустрічається там з молодою привабливою дівчиною, з якою у нього виявляється неймовірно багато спільного. Вся справа в тому, що вона також захоплюється літературою і є професійним критиком в цій області. Тоді Віктор і його нова знайома не могли навіть і подумати про те, що ця скороминуща зустріч затягнеться на довгих сорок п’ять років.

За цей період часу з ними станеться безліч найрізноманітніших подій. Деякі з них будуть радісними, в той час як інші — сумними. Чи зможуть вони впоратися з усіма злетами і падіннями? Фільм Він і Вона (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ніколя Бедос
В ролях: Дория Тилье, Ніколя Бедос, Дені Подалідес, Антуан Гуи, Крістіана Мілле, П’єр Ардити, Забу Брайтман, Жюльєн Буасселье, Жан-П’єр Лорі, Жак Лан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress