Фільм Випадкові зв’язки (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Одним чудовим ранком молодий, привабливий хлопець на ім’я Джастін дізнається, що його кидає дівчина. Вони складалися в романтичних стосунках більше п’яти років. А зараз вона його кидає. Так як кидає! Повідомляє про розрив по телефону. Сам у себе не Джастін відправляється на роботу. Він працює в Колл-центрі. Зосередитися на спілкуванні з клієнтами у хлопця не виходить. Друзі, побачивши, який він сидить нещасний, запрошують його в бар, щоб трохи випити, розслабитися. Цілий вечір Джастін тільки те й робив, що говорив про дівчину. Тоді друзі, переслідуючи самі добрі спонукання, пропонують герою трохи розважитися і забути про колишню.

Що може бути краще, ніж сайти знайомств? Джастін, трохи подумавши, вирішив зареєструватися на одному такому сайті. І понеслося! Кожен вечір він зустрічався з різними дівчатами – і з повіями, і з збоченками, і з одруженими, і навіть була дама без руки. Незабаром хлопець розуміє, що випадкові знайомства ні до чого доброго не приведуть.

В офісі працює приваблива дівчина на ім’я Лора. Вона вже давно хоче запросити на побачення Джастіна. Але все якось не виходило. В черговий раз хлопець і дівчина відмінно проводять цілий вечір. Фільм Випадкові зв’язки 2016 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Закарі Адлер
В ролях: Таран Киллэм, Бруклін Декер, Девід Крамхолц, Марк Бун Джуніор, Девід Аркетт, Сієнна Фарэлл, Еймі-Лінн Чедвік, Damienne Merlina, Джеймс Бейлі, Джеремі Бенжамін


загрузка...