Фільм Випадково вагітна (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлена комедійна стрічка «Випадково вагітна» розповідає про жінку по імені Жозефіна. Головній героїні вже за тридцять років, і вона ніколи не була заміжня, адже дівчина має деякі комплекси щодо своєї зовнішності. Жозефіна вважає себе непривабливою, а фігура, просто приводила в сказ героїню. Вона могла б залишитися одна. Якби не зустріла Жиля, миттєво пронзившего серце дівчини своєю чарівністю. Незабаром закохані починають жити разом, при цьому не свешать узаконити свої стосунки, адже повністю впевнені, що головне на світі любов, а не штамп у паспорті.

Здається, життя налагодилося, і більше не варто ні про що переживати. Але раптова звістка просто приводить в шок головну героїню фільму, вона дізнається, що незабаром стане матір’ю, але до цього абсолютно не готова. Звістка про цікавому стані жінки по-своєму вразило всіх, принісши кому радість, а кому сум’яття і тривогу. Фільм Випадково вагітна (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Всі близькі та знайомі намагаються заспокоїти шоковану жінку, пояснити, що вагітності немає нічого страшного, адже вона твердо впевнена, що не зможе впоратися з материнським обов’язком. Чи зможуть родичі переконати героїню, і прищепити їй материнські почуття?

Режисер: Марілу Беррі
В ролях: Марілу Беррі, Мехді Неббу, Міді Садун, Сара Суко, Ванесса Гуид, Сиріл Гуі, Жозіан Баласко, Патрік Брауде, Вікторія Абріль, Каролін Англад


загрузка...