Від випускника школи Берка Ландерса пішла його дівчина красуня Елісон. Вони зустрічалися дуже давно і все було добре. У школі з’явився новий учень Берклі, якого всі називають Страйкер. Він гарний, розумний і головне співає а музичному ансамблі. Страйкер навіть знявся в декількох кліпах. Звичайно, як розказано в кінокартині «Вірус кохання», всі дівчата в школі закохалися в нього. Елісон не стала винятком. Берк намагається повернути свою кохану, він дзвонить їй по телефону і навіть співає серенади під вікном, але все марно. Природно настрій у юнака від такого, гірше нікуди.

Його приятелі намагаються чимось допомогти йому, але нічого не допомагає. Келлі сестра його кращого друга і їй вже давно подобається Ландерс. Вона вмовляє Берка взяти участь у шкільній постановці рок-мюзик за твором Шекспіра. Страйкер, Елісон і Келлі теж будуть в ній брати участь. Починаються репетиції мюзиклу, в яких всі четверо постійно беруть участь.

За допомогою музики можна багато пояснити. У Берка з’являється можливість уважніше придивитися до Келлі. Тепер остаточний вибір виключно за ним. Фільм Вірус кохання (2001) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Томмі Про Хейвер
Актори: Кірстен Данст, Бен Фостер, Сіско, Мартін Шорт, Шейн Уест

загрузка...