Фільм Вівтар Его (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вибір все життя служити Господу і жити згідно з законами Великої книги, позбавляючи себе деяких привілеїв сучасного життя, дається далеко не всім. Винятком став головний герой захоплюючого фільму – пастор по імені Джон, який давно зрозумів, що готовий присвятити себе церкві. Аналогічного бажання дотримується і його дружина на ім’я Бетсі. Сім’я докладає неймовірних зусиль, щоб підтримувати церкву і залучати до неї все більшу кількість прихожан. Одного разу сім’я пастора прийняла рішення про те, що потрібно змінити деякі традиції, пов’язані з канонами Різдва.

В їх планах також було внести деякі зміни в хоровий супровід служб. Вони готові були витратити всі свої зусилля, тільки б хор став краще, а церква вдалося підняти на ранг вище. Тільки їх немислимі вчинки і бажання поліпшень призводять до низки неприємностей, впоратися з якими виявляється досить складним завданням. Щоб вирішити низку проблем, що навалилися, пастору Джону нічого не залишається, як застосувати особливий дар перевтілення.

Все це робить його життя сповненим на курйозні ситуації. На тлі цих подій подружжя проходять перевірку своїх справжніх почуттів і віри в Господа. Фільм Вівтар Его (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Шон Морган
В ролях: Вікторія Джексон, Ерін Беті, Роберт Амайа, Брайсон Піттс, Линдсли Регистер, Алекс Міллер


загрузка...