Фільм Володарі снів (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фантастична комедійна кінострічка вітчизняного виробництва «Володарі снів» розповідає про якийсь винахідника, який подібно гному зі старої доброї казки створив парасольку, здатний керувати снами. Григорій, головний герой представленого кінофільму, давно працював над цим приладом, і коли його дітище було готове, необхідно провести експериментальні випробування. Фантастичний прилад міг викликати у людини різні сни, пов’язані з пригодами, романтикою, або іншими напрямками.

До всього винахідник зумів вивести побачене людиною уві сні на екран, вигляді онлайн-трансляції. За допомогою вірних друзів, Григорій починає працювати з простими людьми, пропонуючи їм готові, перевірені сни. Ця ситуація призводить до фінансових проблем на фірмі, і ніхто, навіть автор проекту не може припустити ніж все закінчитися. Фільм Володарі снів (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Втручання в біологічний процес життєдіяльності людини ще ніколи не приводив до сприятливих наслідків, можливо, в цей раз, героям картини вдасться щось змінити, подарувавши своїм клієнтам бажані сновидіння. Чи під силу таке звичайній людині, або винахід потерпить фіаско ще в стадії експерименту?

Режисер: Ірина Багрова
В ролях: Михайло Водзумі, Анастасія Проніна, Валентина Оленева, Дмитро Соколов, Софія Лебедева, Ілля Малаков, Дмитро Ендальцев, Сергій Степанченко, Олександр Балуєв, Світлана Бєльська


загрузка...