загрузка...


Для усіх поціновувачів пригод, пропонується ця чудова кінострічка, яка зарядить кожного глядача позитивом. Крім того, після перегляду, кожна людина, буквально під іншим ракурсом побачить власну життя. Емоції просто зашкалюють. Але найцікавіше, що після перегляду глядачі зможуть відчути незвичайне відчуття, ніби побували в довгоочікувану відпустку. Неповторний відпочинок і заряд бадьорості – це той мінімум, який чекає всіх глядачів. Отже, Артур робить такі вчинки, що розуму незбагненні. Догляд нареченої – це ще один показник цього хлопця.

І тільки тепер він зрозумів, що просто зобов’язаний переглянути власне життя, тим більше що інформації зібрано більш ніж достатньо. Отже, наш головний герой вирішив відправитися в Туреччину, щоб зважити і зібрати все воєдино. А там його чекають нові подарунки долі, сюрпризи. Вир подій закрутить Артура. У підсумку, він закінчить свою подорож вже в Греції. Але навіть не це інтригує. Здавалося б, звичайний відпочинок таким і повинен залишитися, але це тільки в тому випадку, якщо мова йде про іншому молодій людині.

Наш герой примудрився перейти з буденного часу в щось бандитське і мафіозну. Ось так, ні багато ні мало, але тепер на нього вішають контрабанду. Фільм Волоський горішок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стас Іванов
В ролях: Кирило Каганович, Антон Васильєв, Олександр Робак, Максим Лагашкін, Поліна Толстун, Михайло Пшеничний

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress