Фільм Все або нічого (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Все або нічого онлайн – історія про молодих людей, яким набридло миритися з несправедливістю і нечесністю з боку начальства. У центрі сюжету-троє чоловіків, які працюють менеджерами у великій фірмі. Вони відносяться до розряду тих, кого в сучасному світі називають офісним планктоном. І начебто з роботою у них все в порядку, можна було б не рипатися, але одного разу вони розуміють, що начальник поводиться дуже негарно по відношенню до тих, хто працює на його благо. Хлопці хочуть справедливості і чесності, а з таким керівником цього чекати не варто, тому кращим виходом буде скинути його з посади.

Колеги, які з’ясували, що мислять в одному напрямку, вирішили об’єднати зусилля і втілити в життя свою ідею. Ця трійця невдах за один день перетворилася на майже злочинну групу, метою якої є величезна сума грошей – 50 «лимонів» доларів! Її вони повинні вкрасти у знахабнілого боса, але зробити це буде непросто. План, який розробляють герої, виглядає досить екстремально, але вони готові ризикнути, щоб отримати бажане. Отже, кожен крок продуманий, дії розподілені, операція по відновленню справедливості починається! Фільм Все або нічого (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дивитися фільм рекомендується тим, хто любить спостерігати за чужими пригодами і сміятися над комедіями, особливо російськими. Коли кажуть, що новачкам щастить, то мають на увазі явно не героїв цієї історії, тому що у них ситуація почала виходити з-під контролю з самого початку.

Режисер: Дмитро Суворов
В ролях: Роман Курцин, Артур Смольянінов, Данило Якушев, Андрій Стоянов, Кирило Каганович, Юрій Стоянов


загрузка...