Фільм Все можу (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Саймон Пегг грає роль вчителя на ім’я Ніл Кларк. Життя цього персонажа цілком пересічна. Він нерозділено закоханий у свою сусідку, а свою роботу і боса ненавидить. Але Ніл і не підозрює, як сильно його життя ось-ось зміниться. Таємничі інопланетяни кружляють навколо Землі, збираючись поставити дивний експеримент. Вони планують надати одному з жителів планети здатність робити абсолютно що завгодно. Якщо піддослідний правильно і добре скористається даром, то людство продовжить існувати. Але варто випробуваному неправильно і погано розпорядитися посланою могутністю, і Земля буде знищена. Вибір прибульців падає на Нілу.

Чи зможе він врятувати всіх нас від страшної загрози? Над планетою Земля і всім людством в цілому нависла загроза повного знищення злісними інопланетянами. Однак, вони дають людям в особі головного героя останній шанс. Прибульці наділили вчителя-невдахи на ім’я Ніл Кларк унікальною здатністю виконувати будь-які бажання, які прийдуть йому в голову. Фільм Все можу (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

З одного боку йому б зараз припинити всі війни на планеті або викликати з того світу геніальних людей для винаходу унікальних приладів. Але, йому в голову лізуть лише спокусливі думки з приводу того, як стати президентом США або охмурити чарівну дівчину.

Режисер: Террі Джонс
Актори: Саймон Пегг, Кейт Бекінсейл, Санджив Бхаскар, Роб Риггл, Роберт Баферст


загрузка...