загрузка...


Так вже вийшло, що відносини Даніеля і Моніки, зайшли в дуже тяжке становище. Останнім часом, їх любов йшла в повний розлад. Одна помилка, навіть найменша, могла зруйнувати все. Звичайно ж, Даніель розумів це, а тому, усіма силами намагався зберегти залишки любові між ними. Але як часто буває, чим більше намагаєшся, тим більше наближаєшся до помилки. І в ході своїх поривів все відновити, Даніель втрачає свій золотий Ролекс. Цей годинник, були подарунком Моніки на день народження. І звичайно ж, вона миттєво про це дізнається.

Слідом йде звинувачення в недолугості, з пригадування безлічі помилок і оголошення про розрив. Звичайно ж, подібний поворот, ніяк не влаштовує героя, а з цієї причини, звертається за допомогою до свого друга Еліас. Разом, вони зобов’язані пройти всю дорогу Даніеля в зворотному напрямку і знайти злощасні годинник. Ось тільки тут, героя буде переслідувати якась нахабна серія невдач, що немов спеціально відчуває героя на міцність. В даний момент, йому дійсно доведеться поборотися заради власної любові і відновлення відносин.

І це все, стане справжнім випробуванням, а пройти його можна тільки віддавши всі сили. Але саме цього бажає Даніель всім серцем, залишилося тільки довести реальність мрії. Фільм Все, на що я готовий для тебе (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Didac Cervera
У ролях: Пітер Вайвз Ньюї, Христина бронд, Карміна Барріос, Хорді Вільчес, Ірис Лескано, Сержі Сервера, Борис Руїс, Карлес Санхайме, Пеп Кортес, Peyu

загрузка...