Фільм Все по новій (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Колишній невдаха Максі працює тепер у ФБР, дивуючи колишнього однокласника такими змінами. А ось Чарлі так і залишився ще з юнацьких часів менеджером при супермаркеті якогось банку. Залишилися незмінними за роки машина, місце проживання, коло спілкування і звички відповідно. Пад втішає бідолаху, запропонувавши з’їздити в Антигуа і стрибнути без роздумів зі скелі. Макмилана дружина використовує, вважаючи неуспішним боягузом. Діти, які займаються в секції боротьбою, ні в що рідного батька не ставлять, не дивлячись на його вік. Вигравши на косметичні процедури квиток в одному з острівних готелів, дружина швидко збігає.

Давній приятель вирішує миттєво змінити одному таке сумне існування, запросивши на щойно куплену яхту заради спільних вихідних. Сигналячи іншим кораблям, чоловіки катаються на човнах, ловлять рибу на грилі вечерю готують. Спокійним буднях приходить кінець, коли Макс раптово підриває транспорт, вкравши на човні Чарлі. Сфальсифікувавши смерті, агент знімає напередодні шістдесят чотири тисячі готівкою для здійснення незапланованої однокласником затії. Коронеру з міського моргу не було складно таку аферу налаштувати, вибравши два схожих трупа.

На похороні особливої скорботи у дружини нібито покійний не спостерігає. Сини також просто телефонних іграх зависають прямо посеред поминальних промов. Фільм Все по новій (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стівен Брілл
В ролях: Адам Сендлер, Пола Петтон, Кетрін Хан, Шон Естін, Девід Спейд, Луїс Гусман, Джаред Сендлер, Нік Свардсон, Рене Тейлор, Метт Уолш


загрузка...