загрузка...


Протягом часу часто змінюється мода, і навіть айсберги не вічні і тануть в теплий водах. А ось питання про те, чи можлива дружба між чоловіком і жінкою залишається незмінним протягом багатьох століть. Герої фільму — Ліам і Бек, 20-річні самотні молоді люди, Ліам займається комп’ютерними іграми і так заробляє на життя, а Бек працює бариста в модній кав’ярні. При всій зовнішній незалежності, обидва вони відчувають самотність, і обом хочеться любові, але дуже складно підлаштуватися під іншу людину і перестати диктувати свої умови.

Природно, у них вистачає «скелетів у шафі», наприклад, Ліам усіма силами намагається не згадувати свою колишню, а Бек звикла спілкуватися з уявним другом Чіппі. Одного разу вони зустрілися зовсім випадково в салоні спільного знайомого, і під час спілкування за столиком вони вирішують втекти подалі від дійсності в яке-небудь віддалене містечко. Вони занурюються в пошуки і знаходять відмінне місце — будинок з двома спальнями, басейном, кавоваркою і всіма благами цивілізації.

Під час цієї забавної дружній поїздки пара починає зближуватися і розуміти, що вони споріднені натури. Але природні інстинкти поки не включилися, і скоро це повинно статися. Фільм Втеча у відносини (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: C.A. Gabriel, Рені Феліс Сміт
В ролях: Рені Феліс Сміт, Метт Буш, Нельсон Франклін, Флойд Фостер мл., Брендон Кайл Гудман, Georgia Mischak, Олександр Товар, Овайн Різ Дейвіс, Мері Гілліс, Наташа Лоринг

загрузка...