Фільм Втеча з аулу. Операція Махаббат (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Всі події розвиваються навколо п’ятьох друзів. Хлопці з’явилися в цьому місті недавно, але, незважаючи на короткий час, у них вже є величезні плани на життя. Але є у них важлива місія – зробити так, щоб чарівна Айсулу вийшла заміж за Ербола. Хлопці так схиблені на цьому ділі тому, що скоро дівчина повинна отримати солідне стан. Героям доведеться попрацювати для того, щоб досягти наміченої мети. Для початку хлопцям необхідно надати потенційному нареченому новий імідж – він багата людина, що має свій бізнес. Якщо в це ніхто не повірить, то, природно, ніякого весілля не буде.

Спроби збагатитися приносять величезну кількість проблем. Друзі беруть автомобіль, що належить бандиту Бузаубасу. Ось тільки авторитет не особливо зрадіє того факту, що його автомобіль викрали. Хлопцям доведеться несолодко. Крім того, що їм треба одружити одного, обдурити Айсулу, так ще й сховатися від небезпечного бандита, навмисного покарати тих, хто посмів зазіхнути на його машину. Фільм Втеча з аулу. Операція Махаббат (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ситуація ускладниться тим, що у Айсулу є наречений, якому відбуваються зовсім не по душі… Який же підсумок буде настільки заплутаній історії, і чи зможуть хлопці розібратися з усіма неприємностями?

Режисер: Нуртас Адамбай
В ролях: Нуртас Адамбай, Аружан Джазильбекова, Динмухаммед Ахимов, Максим Акбаров, Ерлан Касымжанулы, Жан Избасар, Алішер Орикбаев, Бауыржан Орда, Айнур Ільясова, Асель Калієва


загрузка...