Фільм «Втечу ув’язненого 614» розповідає про складний вибір між кар’єрою і справедливістю. Двоє поліцейських багато років працюють в парі. За час несення державної служби вони встигли подружитися. Всі вихідні і свята напарники проводили разом. Одного разу вони зробили фатальну помилку, в результаті якої втратили роботу. Спроби поновитися на посаді успіхом не увінчалися. В один з вечорів колишні поліцейські почули інформацію про те, що з в’язниці втік небезпечний злочинець, за упіймання якого обіцяно велику винагороду.

Друзі розуміють, що це їх зоряний час. Якщо вони зможуть затримати втікача, то колишнє керівництво оцінить старання колишніх співробітників і неодмінно поверне їх на роботу. Оперативники швидко вирахували місце розташування ув’язненого, що втік, і розробили план по його затриманню. Після затримання виявилося, що чоловік був несправедливо засуджений за безпідставним звинуваченням. Фільм Втечу ув’язненого 614 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Суддя не був позбавлений расових забобонів і виніс жорстокий вирок, виходячи з власних амбіцій. Хлопці не готові жертвувати свободою невинно засудженого і хочуть йому допомогти відновити справедливість.

Режисер: Зак Голден
В ролях: Рон Перлман, Мартін Старр, Джейк Макдорман, Сондра Джеймс, Джордж Семпл, Майкл Сіро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress