Фільм Втекти, наздогнати, закохатися (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чудова вітчизняна кінокомедія, наповнений захоплюючими пригодами головних героїв «Втекти, наздогнати, закохатися», розповідає про молодого чоловіка Бориса, який усією душею не бажає одружуватися, і змушений ховатися від нареченої. Хлопець вирішує тікати від неї на далекий Північний Кавказ, в надії, що там він буде не досяжний для австралійської дівчини. Підшукуючи собі роботу на новому місці, головний герой наймається вчителем музики до місцевої красуні Ніні. Заможний батько дівчини давно вибрав їй чоловіка, і збирається видати Ніну заступнику.

Ось тільки така перспектива зовсім не влаштовує саму героїню, вона максимально зволікає весілля, сподіваючись на якісь зміни. Ніна вмовляє Бориса допомогти їй. Хлопець, слідуючи стародавнім кавказького звичаєм повинен вкрасти наречену. Задумана авантюра пройшла успішно, ось тільки гарячий наречений Ніни не збирається відступати, він вирушає на пошуки своєї нареченої і суперника, якого готовий навіть убити при необхідності. Парочці доводиться ховатися.

Ситуація для головних героїв фільму ускладнюється, після того, як Борис дізнається, що та його колишня наречена прилетіла на Кавказ, організувавши його пошуки. Фільм Втекти, наздогнати, закохатися 2015 дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Михайло Шевчук
В ролях: Любов Аксьонова, Костянтин Крюков, Володимир Етуш, Володимир Зельдін, Юсуп Омарів, Юліка Вагнер, Олександр Резалин, Марина Губіна, Марія Кудрявцева


загрузка...