Фільм Вуді Вудпекер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вуді – чарівний дятел, який ні дня не може прожити без пригод. Він любить дізнаватися щось нове і оригінальне. Йому подобаються гумор і знайомства з новими представниками лісу. Його неймовірний оптимізм і віра в краще підкуповують в ньому багатьох. Знаменитий сміх Вуді Вудпекера став його візитною карткою. Цей сміх може підняти настрій самому похмурому жителю. Однак зараз настають часи, які змушують задуматися про серйозне, навіть головного героя. Ліс, де знаходиться житло чарівного пернатого, виявляється у великій небезпеці.

Група бізнесменів має намір вирубати дерева і чагарники, порівняють природний масив з землею, а потім побудувати тут сучасний житловий комплекс. Неймовірно красиві місця будуть закатані асфальтом і поповнять ряди кам’яних джунглів. Про долю численних звірів і птахів байдужі бізнесмени не замислюються. У лісовому масиві починається паніка, всі думають, як поступити в цій ситуації і де можна знайти новий будинок. Фільм Вуді Вудпекер (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тільки Вуді не сумує, і має намір відстоювати своє житло від загарбників, які мають намір його забрати. Головний герой збирає команду їх відважних тварин, які повинна зіпсувати плани будівельників.

Режисер: Алекс Замм
В ролях: Тімоті Омандсон, Таїла Айала, Ерік Баузе, Грем Верчир, Джордана Ларги, Скотт Макніл, Едріан Макморран, Джейкоб Дейвіс, Шон Тайсон


загрузка...