У центрі сюжету фільму «Вже вчора» виявляється молодий хлопець Филлипо. Головний герой є ведучим на телебаченні рубрики, що стосується тварин і все, що з ними пов’язано. Досить часто хлопцеві доводиться вирушати в різні відрядження, щоб відзняти цікавий репортаж на ту чи іншу тему. На цей раз героя чекало нове завдання, здавалося б, нічим не примітне, в порівнянні з попередніми. Філіппо разом зі своїм напарником тримає шлях Канарські острови, щоб зібрати цікавий матеріал про міграції лелек. Головні герої навіть не підозрювали, які сюрпризи їх очікують. Прокинувшись вранці, вони розуміють, що настав день — знову 13 серпня, як і вчора.

Спершу здалося, що сталася якась помилка, і це випадковість, але коли головний герой змушений буде переживати цей день знову і знову він зрозуміє, що до чого. Кожен день Філіппо змушений занурюватися в ті ж самі проблеми і події, які підносить йому доля. Він повинен придумати вихід з ситуації, що склалася. За допомогою звернутися ні до кого, оскільки хлопець залишився один на один зі своєю проблемою.

Він повинен добре постаратися знайти можливість повернутися до реальності і продовжувати жити далі. Філіппо очікує ще безліч неприємностей. Фільм Вже вчора (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джуліо Манфредонія
В ролях: Антоніо Альбанезе, Фабіо Де Луїджі, Гойя Толедо, Беатріс Ріко, Асунсьйон Балагер, Пепон Ниэто

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress