У двері слідчого комітету стукає охайно одягнений чоловік середніх років і хвилююче представляється прізвищем Чегодаєв. В руках у нього сумка і протокол відкритої кримінальної справи про хабар співробітнику ДПС, яку терміново потрібно залагодити. Громадянин чесно зізнається, що був не правий, коли, не будучи пристебнутим перевищив швидкість на автомобілі, але, виправдовується тим, що сильно поспішав на виступ до доньки, яка займається народними танцями. Підполковник міліції уважно вислуховує жалісливу мова підозрюваного в корупції хлопця і заявляє, що нічим не може допомогти.

Чегодаєв бажає зам’яти кримінальну статтю і натяком пропонує тому вийти з положення знову-таки за рахунок дачі хабара. Здивувавшись такому повороту подій, міліціонер несподівано погоджується і говорить необхідну для цього суму. Зійшовшись на 50 тисяч рублів і передачі заготовлених грошей з портфеля, кабінет вриваються працівники антикорупційного відділу, і фіксують хабарництво посадової особи. З чоловіка, який працював під прикриттям знімають захований мікрофон і просять на хвилину залишити приміщення для розгляду з порушником на місці.

Дочекавшись поки ті вийдуть назад, підсадна качка розуміє, що прокурор також відкупився і тепер чекає його назад для розгляду його все ще не закритого справи про порушення. Фільм Хабар (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Харитонов
Актори: Михайло Трухін, Сергій Бурунов, Микола Ковбас, Сергій Анненков, Олександр Ревенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress