Фільм «Хай живе криза» переносить на кілька років вперед, в 2025 рік. Значна частина населення Франції залишалася абсолютно байдужою до питань політики. Чоловіки і жінки займалися своїми справами, не особливо цікавлячись, що відбувається в уряді. Французи вважали, що кожен повинен вирішувати власні повсякденні питання, не вникаючи в специфіку складних політичних і економічних процесів в країні і світі, залишаючи цей спадок фахівцям більш високого рівня.

І все ж сталося щось неординарне, що торкнулося кожного жителя Франції, яка змусила грунтовно замислитися над власним майбутнім навіть абсолютно байдужих до всього що відбувається громадян. Навесні 2015 року президент несподівано заявила про свою відставку. Марін Ле Пен не мала наміру далі виконувати обов’язки. Вчинок глави держави відразу викликав неоднозначну реакцію населення. Серйозно занепокоїлися не тільки заможні підприємці, високопоставлені чиновники, керівництво силових структур. Невизначеність і цілком ймовірні наслідки тимчасового безвладдя схвилювали навіть звичайних трудяг. Поки в країні всюди відчувалася атмосфера неясності, Етьєну довелося вирішувати проблеми особистого характеру.

Нещодавно він виявився безробітним, важко переживав з цього приводу. Випадкова зустріч з Монтейн, філософом, які віддають перевагу богемний спосіб життя, дозволила чоловікові інакше поглянути на ситуацію. Дивіться фільм «Хай живе криза» 2017 і опинитеся очевидцями численних пригод новоспечених друзів.

Режисер: Жан-Франсуа Дави
У ролях: Жан-Клод Дрейфус, Жан-Марі Бігар, Флоранс Томассен, Домінік Пінон, Leopold Bellanger, Мішель Омон, Еммануель Буадрон, Філіп кару, Дуня Козин, Ізабель де Гертоґена

загрузка...