Фільм Хатина в лісі 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джулс збиралася провести наближаються вихідні в неформальній обстановці і прекрасному настрої. Вона вирішила змінити імідж, перефарбувавшись в блондинку, щоб додати невимушеності і легковажності в атмосферу загального веселощів. Їй насилу вдалося відірвати від підручників близьку подружку, що займається старанно вивченням економіки і її впливу на світове співтовариство. Тепер все було готово, можна в компанії приятелів вирушати у віддалене містечко, щоб повеселитися далеко від міської суєти. Хлопці завантажуються в машину і їдуть в лісову хатину, що знаходиться на значному віддаленні від інших будівель.

Неприємності почалися вже по шляху прямування, коли довелося зупинитися на автозаправній станції, щоб запастися пальним і розпитати місцевих жителів про майбутній маршрут, уточнивши деталі, щоб не збитися з вірного шляху. Власник автозаправки не проявив особливої привітності, розмовляв з відвідувачами грубо, чим викликав обурення запального Курта, який пішов на відкритий конфлікт з грубіяном. Марті вдалося згладити назріваючий скандал безглуздою балаканиною на абстрактні теми, але осад від неприємної сцени залишився у всіх мандрівників. Під’їхавши до невеликої хатини, що виглядала зовсім покинутою і убогою, хлопці дещо розчарувалися. Фільм Хатина в лісі 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але зайшовши всередину трохи заспокоїлися, оскільки обстановка була досить затишною, а приміщення просторим, де можна всім зручно розташуватися. Потім відпочиваючі почали оглядати кімнати і виявили велике дзеркало, заховане за картиною.

Режисер: Дрю Годдард
Актори: Крістен Конноллі, Кріс Хемсворт, Анна Хатчісон, Френ Кранц, Джессі Вільямс, Річард Дженкінс, Бредлі Вітфорд, Брайан Дж. Білий, Емі Акер, Тім ДеЗарн


загрузка...