Нарешті довга боротьба супер-героїв і лиходіїв виявляється закінченою. Пелле сподівався всією душею, що він після цього зможе нормально відпочити, думаючи, що все закінчилося і зараз він не потрібен місту. До того ж, Іда стала його подругою. Загалом, хлопчині зовсім зараз не до лиходіїв і героїв: йому б гарненько відпочити, провести час разом зі своєю коханою. Але тільки він налаштувався на відпочинок і дозвілля з Ідой, забувши про свої побутові доручення, навчання, домашню роботу, як раптом на арені міста з’являється абсолютно новий супер-герой, який забирає собі всю увагу журналістів і телебачення.

Відразу ж він оголошує війну Пелле за звання кращого героя цього маленького містечка. Не вистачало однієї проблеми, як тут же з’явилася друга: Блоху, який є головним противником Пеле, раптово відпускають. Тепер герою належить битися відразу з двома сильними супротивниками. Пелле вирішує звернутися до свого старого товариша по імені Вільгельм, але той, затамувавши на нього якусь дивну образу, відмовляється допомагати хлопчикові. © baskino-z720.ru

Але несподівано до Пелле, коли той вже втратив будь-яку надію на те, що його справи налагодяться, приходить допомога, якої він зовсім не очікував. Фільм Хлопчик-мураха / Антбой 3 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 1080.

Режисер: Аск Хассельбах
В ролях: Оскар Дітц, Самуель Тінг Граф, Амалі Крусе Єнсен, Астрід Юнкер-Бензон, Паприка Стеєн, Ніколас Бро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress