Фільм Хлопці з Бромлі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події, описані в комедійній драмі «Хлопці з Бромлі», розгортаються на території Великобританії. У центрі дивовижної історії знаходяться амбітні молоді люди, які мріють зробити спортивну кар’єру. Вони постійно пропадають на багатогодинних тренуваннях і одержимі ідеєю перетворитися в професійних футболістів. Однак останнім часом їм зовсім не щастить. Команда зробила ряд непрощенних промахів і її рейтинги стрімко поповзли вниз. Хлопці скотилися в кінець турнірної таблиці і не уявляють, як змінити ситуацію на краще.

Хлопці з Бромлі роблять наполегливі спроби не падати духом і мають намір довести безпосереднім суперникам, що їх не слід списувати з рахунків. Харизматичні футболісти разом з заповзятливим тренером в рекордні строки розробили сміливий план щодо того, як повернути лідерство і залишити позаду поганий рік. Фільм Хлопці з Бромлі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У черговому сезоні їм необхідно боротися за право зіграти з гідними конкурентами і здобути гучну перемогу на полі. Головні герої щиро вірять в успіх організованого заходу і хочуть показати суддям з глядачами, що здатні прийняти бій і завоювати чемпіонський титул.

Режисер: Стів Келлі
Актори: Бренок О’коннор, Джемі Формен, Алан Дейвіс, Мартіна МакКачон, Savannah Baker


загрузка...