Дуфер, Дейв і Адам занадто буйно вели себе останнім часом, за що і були виставлені з гуртожитку. Під загрозою стоїть їх навчання в коледжі — адже їм ніде жити, а знімати житло немає можливості. На межі відрахування, перебуваючи в безвихідному становищі вони вирішуються на відчайдушний крок. Переодягнувшись в Жіночі сукні і начепивши перуки, вони заселяються в жіночу общагу. Три дивного виду дамочки стають центром уваги всіх студентів. Такі собі двометрові дівчата з мужніми обличчями і писклявими голосами мало того, що виглядають дивно, так ще й поводяться більш ніж підозріло.

Місцеві красуні уникають спілкування з новенькими, а хлопці і зовсім намагаються принизити їх. Однак навіть в дамському суспільстві є хороші дівчата. Наприклад, Лея, що пропонує вступити їм в жіноче товариство «ДоГ». Хлопцям дістається відмінна кімната: вона чиста і пахне в ній добре. Вирішивши залишитися всього на одну ніч в цьому місці, вони починають прив’язуватися і до нового способу життя, і до доброзичливих сусідок. Минуло всього кілька днів, але Дейв примудрився закохатися в Лею і погрожує що скоро відкриє їй правду.

Хлопці не готові втрачати всі зручності заради особистого життя друга і намагаються зупинити його будь-якими способами. Фільм Хлопці з жіночої общаги (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Уоллес Володарски
В ролях: Баррі Уотсон, Майкл Розенбаум, Харланд Вільямс, Меліса Сейджмиллер, Тоні Денмен, Бред Бейер, Кетрін Стоквуд, Хізер Матараццо, Івонн Шио, Керрі Хигути

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress