загрузка...


Режисер, продюсер і за сумісництвом головний актор фільму Роман Свєтлов представляє вашій увазі новинку у світі російських фільмів комедійно-пригодницького жанру. Вам вдасться під час перегляду цієї кінострічки і вдосталь посміятися від душі, і заодно зануритися в ці надихаючі яскраві перипетії. Згідно сюжетної лінії ми знайомимося з дивним персонажем і головним героєм фільму по імені Веня зі знаменною і дійсно одухотворяющей прізвищем — Везунчик. Та й до того ж працює наш персонаж на терені культури, виконуючи обов’язки талановитого актора.

Не спроста бог обдарував цього чоловіка таким прізвищем, так як з’ясовується пізніше, Відні наче понад надається неймовірна можливість зіграти в гучному блокбастері в самому Голлівуді! Але так думає лише сам герой. Правда ж виявляється куди сумніше і небезпечніше: злі бандити вирішили зіграти на почуттях бідного актора, обдурити його і видати за свого боса, таким чином приховати справжнього злочинця на прізвисько Антиквар. Фільм Хлопець з Голлівуду, або Незвичайні пригоди Вені Везунчика (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І адже все продумано до дрібниць, навіть сам Веня ось-ось повинен підписатися під усім, що йому скажуть і буде спійманий на гачок кредиторів. Однак, бандити не врахували, що навіть потрапляючи в саму запальну халепу, наш Веня Везунчик здатний виплутатися зі всього, що завгодно, тому що йому благоволить сама удача!

Режисер: Роман Свєтлов
В ролях: Роман Свєтлов, Станіслав Дужников, Ольга Калашникова, Денис Матросов, Ігор Гузун, Ігор Гаспарян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress