загрузка...


У центрі сюжету комедійної мелодрами опинилися дві дуже близькі людини. З дитячих років Дейв і Мітч були нерозлучні. Але роки йдуть, вони подорослішали, і все змінилося. Перший вирішив стати юристом, йому вдалося обзавестися сім’єю і стати зразковим главою сімейства. А ось другий затримався в Порі юності, і так і не знайшов свою єдину любов. Мітч відчуває заздрість, коли бачить, як у друга склалося життя, адже він проживає в будинку, з чудовою дружиною, займається вихованням чудових дітей, і має престижну посаду. Саме такий комплект потрібен чоловікові, щоб бути по-справжньому щасливим.

Ось тільки сам він і погодився б з думкою приятеля, якби не мрії про безтурботне існування, відсутність серйозних відносин і вживанні травички. Одного разу у головних персонажів з’являється унікальна можливість перевірити на власному досвіді, чи виправдана їх заздрість насправді. Абсолютно несподівано вони змінюються тілами. І тепер безтурботного холостяку доводиться заробляти гроші, приділяти увагу і турботу дітям, а також відвідувати роботу, хоча він поняття не має, які у нього обов’язки.

А ось його друг стикається з неприємностями, пов’язаними з протилежною статтю. Але чи зуміє він бути вірним своїй коханій, або ж побажає розкрити таємницю? Фільм Хочу як ти (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Добкін
Актори: Олівія Уайлд, Райан Рейнольдс, Сідні Рувьер, Грегорі Ітцін, Леслі Манн, Джейсон Бейтман, Алан Аркін, Ло Мінг, Нед Шмідтке, Марс Монро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress