Фільм Ходити як пантера (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Рестлери є найбільш оригінальними бійцями, оскільки вони далеко пішли від боксу, але не дійшли до гімнастики. Їх професія вимагає міцної статури, а також сталевий сили волі. Всі хлопці, які страждають Рестлманией, готові виступати на рингу дні безперервно, і крушити будь-яких супротивників в дрібну крихту. У цій комедії описується досить складний для спорту період, а саме, 1980-ті роки минулого століття. І мова піде якраз про групу професійних рестлерів. Всі герої цієї картини мали загальне захоплення, пов’язане з відвідування питного закладу.

Всі чоловіки, які беруть участь у боях, обожнювали ходити кожен вечір в один і той же місцевий паб, де вони могли пити смачне пиво, і розмовляти. За неспішною чоловічий бесідою проходили багато вечора, переходять у нічні посиденьки. Саме тут хлопці могли зустрітися з друзями, поділитися проблемами, і просто душевно відпочити. Бармен, він же власник бару, відмінно знав усіх завсідників, і дружив з усіма. Але ось одного разу герої дізналися, що їх улюблений паб можуть незабаром закрити, і вони втратять таке затишне містечко для вечірок. Звичайно ж, бійці мали серйозним прагненням до боротьби, і вирішили не здаватися просто так.

Більше десятка рослих чоловіків одягалися в обтягуючі костюми з щільного латексу, і приготувалися відстоювати рідний заклад. Що задумали ці здоровенні мужики, обтягнуті речами, немов презервативами? Фільм Ходити як пантера (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ден Кадан
В ролях: Стівен Грем, Джейсон Флемінг, Джуліан Сендс, Стівен Томпкинсон, Джилл Халфпенни, Роббі Гі


загрузка...