«Хто ці люди?» вже доступний для безкоштовного онлайн перегляду в HD 720p якості. Давид звичайний сорокарічний чоловік, який старанно намагається отримати підвищення у своїй компанії. Але що б він не робив, його спроби не приносять успіху і начальство просто не помічає його. Однак під час чергового зібрання керівництва, йому несподівано доручать підготувати презентацію унікального проекту. Окрилений можливістю проявити себе і таким чином домогтися визнання, Давид поринає в роботу. Весь свій вільний час він проводить над створенням своєї презентації.

Коли робота була закінчена, і він задоволений собою вирішує відправитися в бар і відзначити цю подію. Там він знайомиться з італійцем по імені Марчелло і набувши нового друга він вирішує відзначити з ним свій успіх. Після спільного веселощів і випитого алкоголю, він прокидається будинку, однак проект зник.

Чоловік розуміє, сто у всіх замішаний італієць і відправляється в бар для пошуку Марчелло, але замість нового друга він знаходить великі неприємності… Фільм Хто ці люди? (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фабіо Бонифаччи, Франческо Міччіке
В ролях: Марко Джаллини, Едоардо Лео, Івано Марескотти, Катринель Менгия, Бор Ліза, Мауріціо Касагранде, Антоніо Катання, Christian Ginepro, Джамп’єро Джудіка, Pippo Lorusso

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress