Головна героїня кінофільму «Хтось класний» переживає важкий розрив стосунків з хлопцем, з яким вона мріяла побудувати щасливу сім’ю і завести дітей. Але він прийняв інше рішення і розбив їй серце, закохавшись в жорстоку розлучницю. Однак самотня дівчина не збирається сумувати і ставити хрест на власному житті. Вона вирішує відпочити від щоденної рутини, а потім з головою зануритися в улюблену роботу, яка дозволить їй здобути незалежність.

Героїня бере двох кращих подружок і відправляється в сонячний Нью-Йорк, щоб провести незабутні канікули і забути про зрадника, який назавжди пішов з її життя. Вона відпочиває, п’є і веселиться, відчуваючи, що нарешті знайшла своє щастя. Дівчина вже починає думати про те, яку роботу їй слід знайти, щоб вона приносила не тільки гідний дохід, а й задоволення. Фільм Хтось класний (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Куди ж заведе молоду симпатичну дівчинку вир незабутніх пригод, і чи вона зможе почати нове життя, забувши про невдачі минулого, яка терзала її і не дозволяла тверезо поглянути на майбутнє?

Режисер: Дженн Робінсон
Актори: Джина Родрігез, Розаріо Доусон, Бріттані Сноу, Лакіт Стенфілд, Пітер Вак, Фейт Логан, ДеВанда Уайз, Алекс Моффат, Ребекка Наомі Джонс, Томас Копаче

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress