Фільм Хвилини буденного щастя (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Паоло-немолодий чоловік, який досяг зрілого віку, коли інші починають міркувати про прожиті роки і скоєні раніше, непоправні помилки. Він вважав за краще насолоджуватися поточним моментом, не замислюючись про майбутнє, що наближається, і можливі наслідки своїх вчинків. Він не особливо дбав про переживання близьких людей, міг безпричинно нанести образу, не піклуючись про реакцію засмученої людини на неналежну поведінку. Доля підготувала безвідповідальному, байдужому до оточуючих суб’єкта вельми несподіваний поворот, обірвавши раптово його життєвий шлях. Паоло став учасником автомобільної аварії, яка завершилася для нього летальним результатом.

Коли загиблий потрапив на небеса, з’ясувалося, що в небесному офісі випадково сталася помилка, що стала для нього фатальною. Чоловіка негайно повертають до життя всього на 92 хвилини. Йому відведено вкрай мало часу, щоб розібратися з упущеними можливостями, налагодити взаємини з родичами. Фільм Хвилини буденного щастя (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він судорожно починає згадувати вчинені вчинки, намагаючись оперативно виправити допущені помилки. Щоб знайти душевний спокій, доведеться старанно попрацювати і вкластися в строк.

Режисер: Даніеле Лукетті
В ролях: Вінченцо Феррера, Франческо Джаммарко, Франц Канталупо, Тоні, Анжеліка Аллеруццо, Пьерфранческо Діліберто, Ренато Карпентьери, Манфреді Панниццо


загрузка...