Фільм Хвиля злочинів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Основні події іспанського комедійного фільму під назвою «Хвиля злочинів» розгортаються навколо сорокарічної жінки по імені Лейре, проживає в містечку Більбао. Вона мріє відкрити власний бізнес з продажу кексів. Однак її задумами має відійти на другий план, адже рідний син створив шалену дурість, яка може серйозно відбитися на його долю. Юнак абсолютно випадково оббиває власного батька, який не стримувався в висловах з приводу бездарності сина. Усвідомлюючи плачевність ситуації, героїня приймає рішення не повідомляти співробітникам правоохоронних органів про інцидент.

Навпаки, вона намагається сховати тіло, щоб вивезти його подалі від будинку і перечекати бурю, яка виникне після зникнення. Природно, численні родичі і близькі друзі почали задавати неприємні питання, адже за чутками дівчина була останньою, з ким бачився покійний чоловік. Щоб зберегти таємницю, вона починає придумувати різноманітну брехню, яка лише загострює становище. Якщо на початку воно спрацьовувало і приносило плоди, то незабаром його стало настільки багато, що призвідниця сама заплуталася у брехні.

Таким чином сумна випадковість обростає масою комічності, адже часом пояснення виходять за рамки логіки, залишаючи в голові відчуття повного не розуміючи, і абсурдності. Фільм Хвиля злочинів (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Грація Керехета
Актори: Марібель Верду, Хуана Акоста, Паула Ечеваррія, Антоніо Ресінес, Мігель Бернардо


загрузка...