Нік Пірсон ніколи не приховував, що терпіти не може дітей і не планує надалі їх заводити. Він написав про це книгу, ставши героєм для багатьох чоловіків, які боялися відкрито виявляти свою неприязнь до молодшого покоління. Ніку було складно знайти жінку, що розділяє його погляди. А коли така зустрілася, закохався, зробив їй пропозицію. Сідні не приховувала свого обожнювання, сміялася над дурними жартами Ніка, підтримувала його. Дівчина повідомила всім родичам, присутнім на репетиції весілля, що вони з Пітерсоном хочуть жити для себе, подорожувати, насолоджуватися спілкуванням, не відволікаючись на проблеми, незмінно пов’язані з наявністю діточок.

Коли священик готувався благословити майбутніх молодят, в ресторан увійшов незнайомий хлопчина. Дещо сором’язливий підліток сказав, що прийшов до Ніка, свого батька. Пірсон вирішив, що це розіграш, але хлопчик пред’явив докази їх близької спорідненості. Мейсона підтримував Медіум казкар, якому було бачення. І тепер хлопець просить, щоб тато допоміг йому знайти матір. Незабаром відбудеться одруження, всі приготування завершені, але ось з’являється хлопчина, і каже, що Нік його батько. Невдалий татусь в шоці від почутого. Він вирішує, що це безглуздий розіграш, і не розуміє, що тепер робити.

Разом з підлітком він вирушає на пошуки матері. Попереду у них безліч пригод і безглуздих ситуацій. Ніку доведеться пережити багато, щоб зрозуміти всю цінність батьківських почуттів. Фільм Я ненавиджу дітей (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Меллорі Ашер
Актори: Том Еверетт Скотт, Тітус Берджесс, Джуліан Федер, Рейчел Бостон, Рі Сихорн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress