Беггі і Джо просто схиблені на Кіно і всім, що з ним пов’язано. Їх прихильність не зупиняється на перегляді картин і обговоренні особистого життя акторів. Вони мріють зняти власний фільм. І не просто короткометражку з життя друзів-студентів, а повноцінне велике кіно. Ось тільки здійснити своє бажання вони не можуть — зйомки фільму вимагає великих витрат, а грошей у хлопців якраз і немає. Вони намагаються заробити потрібну суму, знімаючи на плівку чужі похорони, але гонорару за це катастрофічно не вистачає для втілення дорогої мрії в життя. Але доля вирішила подарувати приятелям шанс, підкинувши можливість зробити «велике» кіно.

Один з власників невеликої незалежної кіностудії пропонує Беггі і Джо зняти фільм за участю відомої актриси фільмів «для дорослих» Кенді Файвуейс. Незважаючи на те, що майбутня картина явно не вийде художня і буде розрахована на специфічну публіку, друзі з радістю хапаються за надала їм шанс розбагатіти. Фільм Я хочу цукерочку (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ось тільки попереду їх чекає страшне розчарування — Кенді втомилася від слави порнозірки і збирається кинути свою кар’єру в світі кіно. Хлопцям належить непросте завдання — умовити дівчину взяти участь у зйомках ще одного фільму.

Режисер: Стівен Серджик
Актори: Том Райлі, Том Берк, Кармен Електра, Едді Марсан, Мішель Райан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress