«Яйцеклітина» (Egg) — фільм про жіночу дружбу, яка іноді маскується під пекучу ненависть і дике суперництво, під плітки, інтриги та іншу суєту. Насправді ж, ніжні серця просто хочуть розуміння і трошки ласкавих слів. Саме так йдуть справи у відносинах героїні картини Тіни і її подружки-суперниці зі шкільної лави. Зустрівшись через багато років розлуки, жінки знову вступають в нову фазу прихованої боротьби за лідерство. При цьому, Тіна з чоловіком вже мають сурогатну матір для своєї майбутньої дитини, а її подружка знаходиться майже напередодні пологів.

Пристрасті розпалюються і ніхто не збирається здаватися. Тіна є досить відомою у вузьких колах художницею-концептуалістом. Одного разу головна героїня знайомить свою давню суперницю, яка зараз на восьмому місяці вагітності, з досить незвичайною сурогатною матір’ю по імені Кікі. Тіна і її суперниця Змагаються з часів шкільної лави. Фільм Яйцеклітина (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А Кікі стала сурогатною матір’ю для Тіни і її чоловіка. З цього моменту жінка знаходяться на шляху пошуку правди. Між ними виникає неабияка битва за патріархат. Жінки готові перегризти один одному глотки, аби перемогти в цьому протистоянні.

Режисер: Маріанна Поки
В ролях: Христина Хендрікс, Алісія Райнер, Девід Алан Баш, Анна Кемп, Гбенга Акіннагбе, Харріс Доран

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress