Фільм Як батько (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Відмовитися від наміру виходити заміж напередодні безпосередній церемонії здатна далеко не кожна дівчина. Коли всі приготування завершені, наряди ретельно продумані, гості перебувають у передчутті світлого і романтичного події, ця наречена вирішує: подружнє життя не для неї. Немає сенсу діяти на догоду стереотипам, коли серце говорить протилежне: неможливо вибудувати особисте щастя на нелюбові і неможливості створити гармонію, коли та відсутня в душі. У цей непростий час розставання з нареченим і розлади урочистості дівчину підтримує її тато.

Багато років тому він пішов із сім’ї, щоб турботи не заважали йому будувати успішну кар’єру. У зрілому віці він усвідомив очевидну хибність минулих суджень. Будучи вже немолодим чоловіком, він повертається до дочки, яка виросла без його уваги і піклування. Він хоче добитися прощення і дозволу залишитися, щоб разом провести час, дізнатися один одного. Відбулася дружина і покинута рідним батьком дочка збирається взяти новоявленого родича в морський круїз. Фільм Як батько (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він повинен був опинитися весільним подорожжю, але свято не відбувся, квитки можуть просто пропасти. Донька з батьком відправляються в плавання. За короткий час вони встигнуть прожити маленьке життя, повну емоцій різної природи.

Режисер: Лорен Міллер
Актори: Крістен Белл, Сет Роген, Келсі Греммер, Зек Аппельман, Пол В. Даунс, Бріттані Росс, Jen Zaborowski, Ленні Джейкобсон, Вінтер Каллмена, Даніель Девенпорт


загрузка...