Фільм Як брати (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дія кінокартини розгортаються на похоронах Шарлі, де присутні самі близькі люди. Серед них, є троє головних героїв: сценарист телебачення Елі, бізнесмен Борис і студент Макс. Вони всі були дуже прив’язані до загиблої, а об’єднало їх спільне горе, смерть Шарлі. Ким була для них загибла? Сестра? Коханка? Подруга? Зрозуміло, що компанія дуже різна, не тільки за віком, але і за інтересами, і не є друзями. На похороні чоловікам вручають конверт з фотографією, де зображена Корсика. На фото, герої знаходять послання, написане рукою Шарлі. Вона просить їх відвідати місце, зазначене на фото, навіть якщо її вже не буде в живих.

Чоловіки в розгубленості, у одного важливі і невідкладні справи, в іншого взагалі здивування, навіщо туди їхати. Але, герої просто не можуть проігнорувати останньої волі померлою, тим більше, для кожного з них, вона значила так багато! Тому компанія, зривається з похорону, і негайно вирушає в довгу подорож, до Корсики. Поїздка буде супроводжуватися спогадами кожного чоловіка, і глядач зможе відновити прогалини і зрозуміти, хто ці чоловіки? Ким вони є одне одному?

Ким були для Шарлі? Чому саме вони, повинні були відправитися в Корсику? Що значила для кожного з них загибла? Фільм Як брати (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хьюго Желен
В ролях: Франсуа-Ксав’є Демезон, Ніколя Дювошель, П’єр Нинэ, Мелані Тьєррі, Флоранс Томассен, Сесіль Кассель, Мішлін Прель, Філіп Лоденбаш, Жак Франц, Лапник Готри


загрузка...