загрузка...


У центрі сюжету комедійної картини «Як кохатися по-англійськи» професор Річард Хейг, який викладає англійську літературу в Кембріджському університеті. Він дуже хороший педагог, і завдяки своєму вмінню знаходити спільну мову зі студентами, на його лекціях завжди аншлаг. До всього іншого професор користується великою популярністю серед чарівних молодих студенток, і з радістю цим користується. Але одного разу від нього завагітніла третьокурсниця Кейт, і Хейг довелося зав’язати з життям плейбоя.

Він одружився на ній, і деякий час їх шлюб був практично ідеальним. Однак, після декількох років спільного життя, Кейт знайшла собі багатого залицяльника, і почала замислюватися про розлучення. Це завдало дуже сильний удар по чоловічому самолюбству Річарда, і щоб повернути кохану він звертається за допомогу до зведеної сестри Кейт. Ось тільки професор навіть уявити собі не міг, чим для нього це обернеться… Розгублений Річард розуміє, що не готовий так просто відпустити дорогу йому жінку, але як утримати дружину від необачного вчинку головний герой не знає. І тут чоловікові приходить думка звернутися за порадою до сестри дружини.

Та миттєво погоджується допомогти, але незабаром стає очевидно, що дівчина найменше спантеличена сімейним щастям дівер… Які ж пригоди чекають старого ловеласа далі? Фільм Як кохатися по-англійськи (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Том Вон
Актори: Пірс Броснан, Сальма Хайек, Джессіка Альба, Малкольм Макдауелл, Дункан Джойнер, Бен МакКензі, Меррін Данг, Фред Меламед, Іван Сергій, Ломбардо Бойяр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress