Фільм Як організувати оргію в невеликому містечку (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Якщо ти займаєшся проституцією, тобі буде дуже складно вижити в маленькому містечку, де тебе знає кожна собака. Саме з цієї причини, головна героїня представленого комедійного кінофільму «Як організувати оргію в невеликому містечку» змушена була з ганьбою тікати з рідного містечка, де над ним просто знущалися місцеві жителі, пліткували і обзивали міською повією. З того часу спливло багато води, і тепер Кессі Кренстон відома письменниця на відверті теми, якою захоплюється безліч шанувальників. Слава про її талант докотилася і до батьківщини головної героїні, куди вона і буде змушена незабаром вирушити.

У головної героїні помирає мати, і зустріч з її колишніми земляками, які знущалися над нею, просто неминуча. От тільки тепер вона зовсім інша, і вже ніхто не наважиться жартувати над нею. Дійсно, в Біверс Рідж зустрічають жінку-героїню, вітаючи її повернення в рідні краї. Місцева молодь навіть просить про допомогу Кессі, що вони хочуть організувати оргію, і бажають, щоб головна героїня навчила їх, як це необхідно зробити.

Тепер героїні фільму випадає можливість помститися всім своїм кривдникам, описавши їх дії у своїй новій книзі, максимально прикрасивши події. Фільм Як організувати оргію в невеликому містечку (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лалонд Джеремі
В ролях: Джуел Стейт, Енніс Эсмер, Лорен Лі Сміт, Кетрін Ізабель, Джонас Черник, Крістін Хорн, Хершел Блатт, Наталі Браун, Крістіан Бруун, Ной Кэппи


загрузка...