Дитяча дружба між хлопцями дозволяє вірити в реалізацію найбільш сміливих задумів. Колись Бенджамін і Закарі мріяли про те, щоб потрапити на фестиваль коміксів. Проте їм довелося на п’ять років припинити спілкування, оскільки однокласник відправився з батьками в тривале відрядження. Але повернення хлопця стало сенсацією. Адже за невеликий період часу молодий чоловік перетворився на справжнього красеня, за яким «сохнут» представниці прекрасної статі. А ось у його товариша справи йдуть не так райдужно. З такою звичайною зовнішністю підліток не має ніяких перспективи втратити цноту в найближчі п’ятдесят років.

Але незвичайна пара не збирається засмучуватися з цього приводу. Адже модельна фігура і гарненька фізіономія одного з вірних друзів дозволить завести потрібні знайомства. Тому приятелі забувають про свій попередньому занятті, приступаючи до вирішення більш нагальних проблем. Вийти у невгамовних хлопців зблизитися з симпатичними дівчатами?

Які пригоди їх чекають? Змінився характер похорошевшего тінейджера? Який план придумають шибеники, щоб задовольнити всі таємні бажання? На кого спрямовані погляди нерозлучних громадян? Фільм Як підчепити дівчат (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Омрі Дурани, Зак Фокс
В ролях: Девід Кокнер, Кріс Елліот, Кейт Флэннери, Меган Робертс, Кріс Кэттэн, Брайан Ентоні Уїлсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress