Фільм Як по маслу (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Як по маслу — комедія, що оповідає про життя невеликого американського містечка і його мешканців. Життя міста тече своїм руслом, все всім відомо і нічого особливого, начебто, не відбувається. І все було так до моменту, коли впливове сімейство масляних королів Пиклеров, що має значний авторитет серед місцевих жителів, раптово залишається в дурнях. Коли на черговому конкурсі масляних фігур його організатори майже змушують главу сімейства Пиклеров зійти з лідируючого місця, займаного їм ось уже багато-багато років.

Горя бажанням повернути своє колишнє місце, Лора Пиклер, дружина глави сімейства — Боба Пиклера, досить спрямована жінка, береться за активну участь у відродженні звичної слави і вирішує сама брати участь у конкурсі. Сім’я завжди благородно заохочувала талановитих людей і прихистила маленьку безпритульну дитину по імені Дестіні.

Комедія не прагнути виділити участь у конкурсі сім’ї Пиклеров, вона більше розкриває багато грані відносин подружжя, родичів і всіх жителів маленького міста. Фільм Як по маслу (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джим Філд Сміт
В ролях: Дженніфер Гарнер, Тай Бурелл, Олівія Уайлд, Алісія Сільверстоун, Роб Кордри, Ешлі Грін


загрузка...