Фільм Як подолати розрив (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Як подолати розрив» знятий в 2018 році в комедійному жанрі. Це твір кінематографічного мистецтва розповідає нам про життя дівчини Марії Фе, яка розлучилася зі своїм хлопцем після шести років стосунків! Героїня знаходиться в глибокій депресії, відчуває самотність і апатію. Але хто ж витягує її з цього стану? Звичайно! Подруги! Саме вони вриваються в її життя в такий важкий момент і рятують від смутку і страждань. Разом з ними Марія намагається забути минуле і почати нове життя. Але які випробування чекають дівчину по дорозі до нового щастя? — про це та багато іншого можна дізнатися, подивившись цей чудове кіно!

У самому осередку подій виявляється молода жінка на ім’я Марія Фе, яка мучиться від самотності після шести років прекрасних відносин з молодою людиною. В розриві завжди винні обидві сторони, хто б що не говорив, адже можна і потрібно комусь поступатися. Марія знаходиться в глибокій депресії і не знає як її подолати. Фільм Як подолати розрив (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І на допомогу, природно, приходять кращі подруги. Вони змогли подарувати нашій героїні надію на світле майбутнє, переосмислити минуле і просто насолоджуватися цим тут і зараз. Ось тільки дівчатам необхідно пройти безліч випробувань для того, щоб їх старання виправдалися.

Режисер: Bruno Ascenzo, Joanna Lombardi
Актори: Карина Хордан, Гізела Понце Де Леон, Jely Reátegui, Крістофер Укерман


загрузка...