Фільм Як розмовляти з дівчатами на вечірках (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кінець сімдесятих років. Передмістя Лондона. В центрі уваги знаходиться молодий хлопець на ім’я Енн, який все своє життя проживає в неблагополучному районі. День у день він стикався з граничною жорстокістю і різними субкультурами, що і стало причиною того, що в якийсь момент хлопець вирішив приєднатися до групи панків. Разом зі своїм другом головний герой відвідує різні вечірки в готичному стилі. Одного разу їх запросили на чергову гулянку, і, звичайно ж, Енн разом з одним з радістю погодилися на пропозицію. Під час цієї вечірки головні герої зустріли двох привабливих дівчат з неземною красою, які відразу привернули їхню увагу.

Дівчата мали не тільки надзвичайно красивою зовнішністю, але і дивними манерами. Енн відразу здогадався про те, що вони можуть бути студентками, які прибули в інститут по обміну. Тільки так можна було виправдати їх дивакувату поведінку, адже вони зовсім не знали традицій цієї країни. Всі його припущення виявилися невірними, адже насправді дівчата були інопланетними істотами, які прибули на Землю з важливою місією. Фільм Як розмовляти з дівчатами на вечірках (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Таємничі незнайомці вирішили не відштовхувати хлопців на вечірці, щоб трохи краще дізнатися жителів планети. Під час подорожі вони занадто швидко вливаються в земне життя, що стає причиною глобальних змін.

Режисер: Джон Кемерон Мітчелл
В ролях: Ніколь Кідман, Ель Фаннінг, Рут Вілсон, Алекс Шарп, Стівен Кемпбелл Мур, Метт Лукас


загрузка...