загрузка...


Любов — найпрекрасніше почуття на Землі! Бути може, з цим твердженням і посперечаються сімейні пари, які прожили разом жоден десяток років. Однак, молодь, яка тільки починає пізнавати всі принади перших романтичних почуттів, найчастіше перебуває у щирому прагненні знайти справжню любов на все життя. Але що потрібно для того, щоб уникнути постійних сварок і пройти весь шлях рука об руку? Звичайно ж, потрібен ідеальний у всіх сенсах людина! Саме так вважають студентки коледжу на ім’я Мей і Габбі, коли загоряються ідеєю знайти бездоганного хлопця.

На жаль, в наш час з такими туго, так чому б не створити бойфренда мрії власними руками? Використовуючи великі знання в області сучасних технологій, дівчата отримують доступ до супер-комп’ютера, який здатний втілити їхню мрію. Сотні разів продумавши всі якості, якими повинен володіти ідеальний чоловік, героїні вирішуються на відчайдушний крок… Фільм Як створити ідеального хлопця (2014) дивитися онлайн в хорошій якості.

Яка ж буде їхня реакція, коли вони зрозуміють, що обрана ними машина здатна програмувати лише непереможних солдатів, яких держава використовує у військових цілях? Що саме їх чекає після створення «Містера Досконалість» — приємне здивування або повне розчарування?

Режисер: Пол Гоен
Актори: Чайна Енн МакКлейн, Келлі Берглунд, Маршалл Вільямс, Метт Шайвли, Ешлі Аргота, Ной Сентинео, Роджер Барт, Рон Ліа, Ієва Лакс, Пауліно Нюнс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress