Гра звела з розуму всю планету, нею викриті не тільки юнаки, але милі кокетки. Футбол збирає цілі стадіони, дівчата не можуть сидіти їм хочеться зайняти місце не тільки на трибунах, але на полі, картина «Як хлопчаки» покаже, чи можуть дівчата додавати в кожен фінт частинку серця. Героїні демонструють витривалість, лихий тренер навчає, як потрібно битися з супротивницями, сміливо справляючись з передачами симпатичні крихти, домагаються перемог. Грамотно роблячи розрахунок, відточуючи техніку, захисниці даремно не дрімають, в небезпечний момент красуні завжди на чеку, вболівальники просто в екстазі від гри дівчаток.

Футбольна команда чує рев овацій на свою адресу, на трибунах порожньо не буває. За майстерністю дівчат спостерігати цікаво, народ тягнеться на стадіон, матчі проходять успішно, але ентузіастки зупинятися на досягнутих висотах не збираються, вони згодні тренуватися цілодобово, щоб не дозволити опонентам переграти їх. Природно, бувають непривабливі моменти в долях учасниць, але сміливі і щирі особи вміло обходять засідки і продовжують просуватися вперед, сподіваючись на успіх.

Кожною клітинкою організму спортсменки закохані в футбол, вони проходять чоловічу школу, залишаючись милими і привабливими. Гра згуртувала юних мрійниць, значить, жіноча дружба є. Фільм Як хлопчаки (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Жюльєн Халлард
Актори: Макс Бубліль, Ванесса Гуид, Бруно Лоше, Кароль Франк, Дэльфин Бэрил

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress