Яна — бізнес — вумен. У житті героїні все вдало. Хороший бізнес дає великі перспективи і відмінний заробіток. Здавалося б, що потрібно ще молодий і перспективної дівчині? Відповідь проста: їй потрібно ще більше грошей. Особисте життя, любов у неї зовсім на іншому плані. Яка може бути любов, якщо ти ще така молода і меркантильна? Ось тільки тут у долі інші плани. Не встигнувши повністю підстрахувати себе в бізнесі, вона починає прогорати. Час на те, щоб все виправити не так багато. Здавалося б, що ще потрібно крім гарного плану? З огляду на звичаї сучасного суспільства потрібен хороший піар.

Нічого не пропиарит тебе краще, ніж усиновлення. Всиновлювати дітей з притулку зараз новий тренд. Про тебе відразу заговорять в пресі, і це піде на користь. Кинувши всі сили на виконання задуманого, дівчина швидко вдається до можливості їх реалізації. Сильно не заморочуючись в підборі дитини, вона бере першого-ліпшого. Це виявляється циганча. Маленький хлопчик має замашки кочівника, які їй не близькі. Вона й гадки не має, як знайти з ним спільну мову і як зробити так, щоб за короткий проміжок часу він не перетворив її життя на пекло. Сильно намагаюся, вона лише погіршує ситуацію не більше того. Через деякий час, завдяки маленькому шибенику, в житті героїні з’являється стільки проблем і неприємностей, що вже сам бізнес заходить на 2-ий план. Мабуть, їм судилося коли — то зустрінеться, але ось чи судилося їм бути разом далі — велике питання. Вони занадто різні за темпераментом, з виховання, світогляду і здається, що кожен з них — той ще дитина. Доля у кожного по своєму своєрідна і не проста. Що буде в майбутньому, час покаже і навіть розставить все по місцях.

Ось тільки чи погодиться вона з таким станом справ або все буде знову засновано на бездумних примхах? Прочитавши опис фільму, вам залишається тільки запустити плеєр і Яна плюс Янко фільм 2017 дивитися у нас онлайн хорошій якості безкоштовно.

Режисер: Наталя Меркулова
В ролях: Олександр Ревва, Тінатін Далакішвілі, Володимир Мішуков, Артур Смольянінов, Катерина Стеблина, Даніль Зінатуллін, Максим Віторган, Наталія Іохвідова, Кирило Каганович, Олеся Судзиловська

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress