Мелорі і Калеб вже більше чотирьох років перебувають у відносинах. Головні герої шалено один одного люблять, в силу своєї скромності і сором’язливості не можуть переступити через якісь кордони. Насправді головні герої вже давно мріють внести якусь родзинку в своє сексуальне життя. Любі намагаються більше розслабитись перед своєю другою половинкою, розуміючи, що це принесе їм нове задоволення і незвичайні емоції. Виявляється, що насправді кожен з хлопців вже давно виношує цікаву ідею про те, що кожен з них хотів би спробувати секс утрьох. От тільки ніхто з них ніколи не ділився своїми бажаннями, що і створювало між ними якийсь дискомфорт і напруженість.

Одного разу Мелорі і Калеб відверто поговорять, і під час свого несподіваного діалогу поділяться один з одним своїми сексуальними фантазіями. Виявляється, що у хлопців схожі бажання, що ще більше спрощує ситуацію. Закохані приймають рішення переступити через рамки пристойності і свою скромність, і влаштувати секс утрьох, тільки для цього необхідно знайти цікавого партнера.

Хлопці почали перебирати кандидатури на роль третього учасника своєї сексуальної гри. На кого ж зупиниться вибір збоченців? Фільм Єдиноріг (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Шварцман
Актори: Лорен Лапкус, Ніколас Рутерфорд, Люсі Хейл, Бек Беннетт, Дрі Хемінгуей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress