Фільм Євроклуб (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Наївні, м’які, невгамовні хлопці люблять, щоб вранці був розкол. Трійця непосиди постійно подорожує, вони відпочивають в оточенні красунь і вживають міцні напої. Як багато хлопчаків в такому віці герої веселяться і мріють знайти заклад, де ніколи не буває нудно, картина «Євроклуб» покаже, на що готові персонажі заради забав. Юним чола все надзвичайно цікаво, вони шукають стиглих і солодких супутниць. Бурхливий проведення часу цілком влаштовує хлопчаків, серйозними хлопчаки ставати не поспішають, куди цікавіше марнувати життя, не замислюючись про завтрашній день.

Вируюча життєва ріка несе невгамовних малих, кінця і краю зовсім не видно. Встановлених порядків трійка дотримуватися не збирається, для хлопчиків важливо швидше прибути до місця мрії. Хвилини відміряє години, серцеїди впевнені, що радості не буде кінця, їх не бентежить, що періодично потрапляють в неприємності, головне вчасно піти від погоні. Скільки ще будуть ентузіасти їздити світом, поки не дістануться до мети, щоб влаштувати справжній карнавал. Фільм Євроклуб (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Радісних миттєвостей маса, шкода, що бенкет тривати вічно не стане, але про суєту і проблеми молодь навіть не хоче чути. Невже дамських угодників пощастить, і вони знайдуть притулок, де музика, танці і нескінченні розваги.

Режисер: Алі Замани
В ролях: Эгзонита Ала, Іман Аміті, Ліліана Арриага, Тому Баркал, Джессіка Бах, Робін Бейн


загрузка...